žodynai.tinkle.lt
Lithuanian English Russian

» Į pradžią
» Žodynai
» Programos
» Nuorodos
» Lietuvybė » KontaktaiDownload Babylon-Pro 7

KZod žodynas

OpenDict
Programos tinklapis: http://opendict.idiles.com
Senas programos tinklapis: http://opendict.sf.net
Naujausia versija - 0.6.3

„OpenDict“ yra laisva (atviro kodo) žodynų programa. OpenDict žodynų programa palaiko "Slowo (*.dwa)", "Mova", "TMX" ir "DICT" formatų žodynus. Yra galimybė kurti ir redaguoti "Slowo" formato žodynus. Palaikomi specialiai OpenDict žodynų programai paruošti priedai su bet kokio formato žodynais. Būtent tokiais priedais yra daugumai žinomi UAB "Vtex" LED žodynai. OpenDict vartotojai gali nemokamai naudotis šiais žodynais, jei priklauso nors vienai iš šių vartotojų grupių:
 • Vartotojai, naudojantys žodyną asmeniniuose kompiuteriuose;
 • LR vidurinio lavinimo mokyklos;
 • Komerciniam naudojimui Linux OS iki 2005-12-31.

  Žodynų programą „OpenDict“ sukūrė visuomeninė organizacija „Atviras kodas Lietuvai“, bendradarbiaudama su gerai žinomo „winLED“ autorinių teisių valdytoja UAB „VTeX“. Jos kūrimą parėmė ir Vilniaus miesto savivaldybė. Programos autoriai: Martynas Jocius ir Mantas Kriaučiūnas.

  Operacinių sistemų Windows vartotojai gali naudotis šia programa dviem būdais.
  Vienas jų - atsisiųsti sukompiliuotą EXE rinkmeną OpenDict-0.6.0-win32bin.zip, ją išarchyvuoti į norimą aplankalą ir paleisti opendict.exe.
  Kitas - atsisųsti ir įdiegti būtinus priedus: Python, wxPython ir Python-XML. Po to išarchyvuoti atsisiųstą OpenDict-0.6.0.zip rinkmeną ir spragtelėti ant opendict.py rinkmenos.
  Operacinių sistemų Linux vartotojams jokių problemų neturi kilti.

 • Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai